Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Literatura pro nejmenší >

Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života

Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života

Cena produktu Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života není známa.

 

Popis produktu Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života: Společenská hra pro děti od 4 let seznamuje děti s prvními životními nástrahami a ukazuje, jak si s nimi poradit. Slyšet o tom, co se nemá a nesmí, je jedna věc, vidět, co se může stát "když se ne... > více informací


Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života - popis

nahoru

Společenská hra pro děti od 4 let seznamuje děti s prvními životními nástrahami a ukazuje, jak si s nimi poradit. Slyšet o tom, co se nemá a nesmí, je jedna věc, vidět, co se může stát "když se neposlechne", je věc druhá. Děti se naučí nezbytné opatrnosti, dozvědí na co si dát pozor při hraní, sportování, kontaktu s nebezpečnými nebo neznámými látkami, jak se chránit a u koho hledat pomoc.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dobrodružná literatura nebo Pohádky a pověsti, Komiksy, Encyklopedie pro děti.

Nejlevnější Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života akční ceny - Levné Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dávej bacha! - aneb Bezpečný start do života najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Literatura pro nejmenší.